Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών BADEMI-SCHOOL με πολυετή πείρα στον τομέα της εκπαίδευσης αποτελεί μια καινοτόμα πρόταση.
Η Umbrella ανέλαβε να σχεδιάσει την εταιρική ταυτότητα και να επιμεληθεί εικαστικά την καμπάνια προώθησης η οποία περιλαμβάνει την κατασκευή ιστοσελίδας, την δημιουργία εντύπου παρουσίασης καθώς και τη διακόσμηση του Κέντρου Ξένων Γλωσσών BADEMI-SCHOOL.
Δείτε περισσότερα στο www.bademi-school.gr
![Bademi School - logo](https://www.umbrellabranding.gr/wp-content/uploads/2016/04/Bademi-School-logo.jpg)
![Bademi School Your School](https://www.umbrellabranding.gr/wp-content/uploads/2016/04/Bademi-School-Your-School.jpg)
![Bademi School - Flyer](https://www.umbrellabranding.gr/wp-content/uploads/2016/04/Bademi-School-Flyer.jpg)
![Responsive Website](https://www.umbrellabranding.gr/wp-content/uploads/2016/04/Responsive-Website.jpg)